Datum objave: 29. travnja 2025.
Kategorija: Vijesti

Završetak projekta o volontiranju

U utorak, 29. travnja 2025., našu je školu posjetila  gospođa Maja Kuzmić iz Informativno pravnog centra u Slavonskom Brodu. Gospođa Kuzmić okupila je volontere naše škole kako bi im na kraju projekta prezentirala i podijelila brošuru projekta Centar za volontiranje II u kojoj su objavljeni rezultati ankete u kojoj su sudjelovali i naši učenici. Potaknula je učenike na nastavak volontiranja, iako je projekt završio.

 

 

Pročitajte još

Obavijest

Obavijest

Obrana završnog rada pred 5. povjerenstvom za kandidata L.B. biti će u ponedjeljak 29.06.2026. god. u 9,00 sati u prostorima Elektrotehničke i ekonomske škole Nova Gradiška.  

Skip to content