Datum objave: 2. lipnja 2026.
Kategorija: Vijesti

Upiši se u Elektrotehničku i ekonomsku školu!

U ponedjeljak, 1. lipnja 2026. započela je prijava učenika u sustav upisa u srednje škole. Detalje potražite na Upisi u srednje škole.

 

Elektrotehnička i ekonomska škola u Novoj Gradiški nudi osmašima dva nova smjera:

  1. Tehničar/tehničarka za informacijsku tehnologiju (IT)
  2. Tehničar/tehničarka za električne strojeve i elektroenergetiku

Više o novim smjerovima pročitaj na poveznici.

 

Škola upisuje učenike i u dosadašnje smjerove:

  1. Tehničar/tehničarka za računarstvo
  2. Tehničar/tehničarka za elektroniku i komunikacije
  3. Tehničar/tehničarka za mehatroniku
  4. Komercijalist/komercijalistica

 

Popis modula i predmeta po smjerovima pronađi na poveznici.

Postani i ti član ETEŠ posade!

 

Pročitajte još

Skip to content