Datum objave: 29. travnja 2025.
Kategorija: Vijesti

MAT liga – podjela zahvalnica

U utorak, 29. travnja 2025. godine, nastavnica Gordana Jelić-Ulrich, voditeljica matematičkog natjecanja MAT liga u našoj školi, uručila je zahvalnice svim učenicima, sudionicima ovogodišnje MAT lige. Nakon četiri održana kola MAT lige najbolje plasirana ekipa iz naše škole je ekipa iz 2. G razreda, Karlo Kalizan i Gabrijel Jelić. Drugoplasirana je ekipa iz 1.G razreda, Lovro Modrić i Rafel Šefer-Moravček, a trećeplasirana ekipa, iz 2. E i 2. G razreda, Viktor Vuk i Emerik Stuburić.

Čestitamo najboljima i nadamo se dobrim rezultatima i iduće školske godine!

 

Pročitajte još

Obavijest

Obavijest

Obrana završnog rada pred 5. povjerenstvom za kandidata L.B. biti će u ponedjeljak 29.06.2026. god. u 9,00 sati u prostorima Elektrotehničke i ekonomske škole Nova Gradiška.  

Skip to content