Datum objave: 20. svibnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

SCHRACK – info dan 2024.

Nastavlja se naša dugogodišnja suradnja sa tvrtkom Schrack Technik d.o.o.
I ove su godine predstavnici tvrtke došli u posjet našoj školi kako bi održali Schrack info dan za naše učenike. Za učenike smo organizirali predavanje sa temama: „Schrack design“ program za projektiranje instalacijskih razdjelnika, „Predstavljanje priručnika“ gdje smo vidjeli 6. prošireno izdanje već poznatoga Fotonaponskog priručnika i novo izdanje priručnika za Električne instalacije, te „Učilo MEGONK V1“ gdje smo saznali detalje oko rada sa učilom makete gotovo neovisne kuće koju smo već ranije dobili kao donaciju tvrtke Schrack (uz još 17 strukovnih škola u Republici Hrvatskoj).
Ovim putem se srdačno zahvaljujemo tvrtki Schrack Technik d.o.o., a posebno direktoru, gospodinu Josipu Zdenkoviću na organizaciji i održanom zanimljivom predavanju. Također se još jednom zahvaljujemo na vrijednoj donaciji učila „MEGONK V1“, na donaciji novih izdanja priručnika za nastavnike i školsku knjižnicu, te na prilici da i svaki zainteresirani učenik dobije svoje primjerke spomenutih priručnika.

Tekst i fotografije: Ivan Lozinjak, dipl.ing.el.

Obavijest za početak školske godine

Poštovani roditelji, dragi učenici! U ponedjeljak, 9. rujna 2024. počinje nova nastavna godina. Evo nekoliko važnih informacija: Za prve razrede dolazak, upoznavanje s razrednicima, razredima i školom te preuzimanje rasporeda je...