Datum objave: 16. rujna 2024.
Kategorija: Knjižnica

100 riječi – kreativne tekstualne minijature

Pozivam učenike naše škole da se priključe projektu 100 riječi – kreativne tekstualne minijature. Projektni je zadatak pisanje tekstova na zadane teme koristeći se s najviše sto riječi. Tijekom školske godine potrebno je napisati dvadesetak tekstova na izazove koji se objavljuju dva puta mjesečno. Učenici koji odgovore na sve izazove na kraju školske godine bit će nagrađeni priznanjem Hrvatske mreže školskih knjižničara. Sve informacije o projektu i sudjelovanju možete dobiti u školskoj knjižnici.

Kino u knjižnici_Mjesec hrvatske knjige

Učenici drugih razreda sudjelovali su u aktivnosti Kino u knjižnici. Pogledali su film Zadnji vagon te su kroz digitalni plakat predstavili film.  Učenici su kroz film naučili o drugim kulturama, važnosti obrazovanja i koja je uloga obrazovanja u našim...