Otvorenje izložbe likovnih radova učenika naše škole
Autor: SINIŠA NOVAKOVIĆ, 17. 5. 2019.

U četvrtak, 16.5., pod velikim odmorom, u holu škole otvorena je izložba likovnih radova učenika naše škole pod nazivom "#art work of #etešng" na kojoj je izloženo 113 likovnih radova.  Izložbu je osmislila i organizirala školska knjižničarka Angelina Bijelić, a talentirani učenici čiji su radovi izloženi su: Robert Šimunović, Renata Tančak, Zvonimir Majdandžić, Denis Aleksić, David Šimunović, Sandro Savi, Stjepan Friščić, Sara Strinavić, Danijel Kolundžija, Vito Poletto i Valentino Marjanović. Za atmosferu je bio zadužen Karlo Matijević koji je pripremio prigodnu tematski odgovarajuću elektroničku glazbu. Učenicima se riječima hvale obratila i muzejska pedagoginja Jelena Kovre.
Ukoliko je netko propustio otvorenje, izložba se može pogledati i sljedeći tjedan.

tekst: školska knjižničarka Angelina Bijelić
fotke: Ivana Jurašinović i Angelina Bijelić