Dan otvorenih vrata
Autor: SINIŠA NOVAKOVIĆ, 10. 5. 2019.

U petak, 10.5., održao se Dan otvorenih vrata koji se obilježava kako bi učenici osmih razreda osnovnih škola iz bliže i dalje okolice mogli posjetiti školu i pregledati brojne sadržaje koji prikazuju neke od aktivnosti i mogućnosti koje nudi naša škola. Tako je i u školskoj knjižnici predstavljen rad i funkcija školske knjižnice, izložba stripova te učeničkih likovnih i literarnih radova. Učenici su upućeni u sve mogućnosti, aktivnosti i sadržaje koje nudi školska knjižnica te su uživo mogli pogledati napetu igru šaha između profesora i učenika. U knjižnici se predstavila i ekipa školskog radija koji ima svoj kutak u školskoj knjižnici.

tekst: školska knjižničarka Angelina Bijelić

fotke: Angelina Bijelić i Danijel Meseš