Noć knjige u našoj školi
Autor: SINIŠA NOVAKOVIĆ, 24. 4. 2019.

23.4. od 8 do 12 sati obilježena je Noć knjige u našoj školi virtualnom izložbom učeničkih radova, virtualnom prezentacijom najpoznatijih stripova i fotografija s radionice o izradi stripa te izložbom stripova iz kolekcije Dražena Luketića i Lovre Jugovića. Stripove proizašle iz radionice o izradi stripa izradili su učenici: Sandro Savi, Sara Strinavić, Robet Šimunović, Danijel Kolundžija i Petar Spiedlick.
Ako niste uspjeli posjetiti izložbu, možete je pogledati naknadno unutar tjedan dana svakim radnim danom od 8 do 12.

školska knjižničarka Angelina Bijelić