volonteri

« Travanj 2021 »

Ovaj mjesec: 2086

Upute za pisanje završnog rada

Pronalazak literature

Naši volonteri u novim projektima
Autor: SINIŠA NOVAKOVIĆ, 9. 3. 2021.

Od ove školske godine sudjelujemo u projektu "Centar za volontiranje" Nositelj projekta je Informativno pravni centar Slavonski Brod, a partneri: Grad Slavonski Brod, Grad Nova Gradiška, Centar za socijanu skrb Nova Gradiška, Gimanzija Matija Mesić Slavonski Brod, Elektrotehnička i ekonomska škola Nova Gradiška, Tehnička škola Slavonski Brod. Cilj projekta je promoviranje školskog volonterstva te razvoj partnerskih odnosa između organizacija civilnog društva.  Projektom će se potaknuti mlade na bolje razumijevanje za svoju zajednicu i veću motiviranost za aktivno sudjelovanje. Kroz volonterske aktivnosti u klubovima, srednjoškolci će steći nove vještine i poznanastva.
Poziv učenicima i nastavnicima
Naša škola već ima tradiciju volontiranja kroz volonterski klub od 2016. koji je stao sa svojim radom zbog epidemioloških prilika. Ovim projektom krećemo ponovo sa radom. Pozivam sve učenike da se prijave pedagoginji( voditeljici kluba)  ako žele sudjelovati u radu kluba.Volontiranje je korisna aktivnost , a na nekim fakultetima i dodatni benefit pri upisu.  Bit će online edukacija, ali i stvarnih volonterskih akcija. Ujedno pozivam sve učenike i nastavnike da predlože ime za naš volonterski klub. Hvala za suradnju i vidimo se u novim volonterskim akcijama.
Sve informacije na jednom mjestu
Za sve vas koje zanima područje volontiranja, na našoj stranici možete u kanalu "VOLONTERI" pogledati novosti oko projekta "Centar za volontiranje", najavljene akcije i pozive učenicima te pregled prijašnjih akcija i aktivnosti školskih volontera. Vidimo se.

Mira Linjaković,prof. savjetnik